Hvem er vi?

I Buskerud Næringshage AS kan vi hjelpe deg innen ulike kompetanseområder.

Dersom din bedrift etterspør kompetanse ut over dette, bruker vi vårt store nettverk og henviser til eller leier inn eksterne ressurser. Derfor er Næringshagen et smart sted å henvende seg, uansett hvilke problemstillinger du står ovenfor.

I Buskerud Næringshage jobber vi med bedriftsutvikling – praktisk, konkret og resultatorientert. Vi skal være en ressurs for bedrifter som vil lykkes!

Ansatte i Buskerud Næringshage AS

 

tone-ranheim-rolfstad

Tone Ranheim.

Tone Ranheim

Daglig leder, rådgiver og kontaktperson Buskerud Næringshage avd. Midt-Buskerud
Næringsutvikling, nettverk, landbruk, søknader
Tlf: 32 71 23 21 / 909 741 86
E-post: tone@nhage.com

urda-ljoeterud-hoeglund

Urda Ljøterud Høglund.

Urda Ljøterud Høglund

Rådgiver forretningsutvikling og kontaktperson Buskerud Næringshage avd. Numedal
Næringsutvikling, forretningsplaner, landbruk, søknader
Tlf: 954 87 252
E-post: urda@nhage.com

Mari Landerud Haugen.

Mari Landerud Haugen.

Mari Landerud Haugen

Grafisk designer
Grafisk design, profilering, web

I svangerskapspermisjon i 2017

 

Ida Ulland Stjernløw.

Ida Ulland Stjernløw.

Ida Ulland Stjernløw

Grafisk designer
Grafisk design, profilering, web
Tlf: 32 71 23 26
E-post: ida@nhage.com

gro-irene-svendsen

Gro Irene Svendsen.

Gro Irene Svendsen

Rådgiver forretningsutvikling
Reiseliv, salg, markedsføring, bedriftsutvikling

Tlf: 92 26 12 33
E-post: groirene@nhage.com

 

Kristine Presterud Nørstebø.

Kristine Presterud Nørstebø.

Kristine Presterud Nørstebø

Rådgiver forretningsutvikling
Næringsutvikling, forretningsplaner, landbruk, søknader
Tlf: 48 02 13 93
E-post: kristine@nhage.com

Per Arne Lislien

Per Arne Lislien

Prosjektleder Sigdal Utvikling
Tlf: 920 92 902
E-post: per-arne@nhage.com

 

 


Innleide konsulenter

Gro Moen

Gro Moen

Etablererveileder
Etablererveiledning, nettverkskreditt.

Tlf: 414 17 366
E-post: gro@nhage.com

Kurt Petter Lindgren.

Kurt Petter Lindgren.

Kurt Petter Lindgren

Rådgiver
Tlf: 900 36 125
Send e-post