Hvem er vi?

I Buskerud Næringshage AS kan vi hjelpe deg innen ulike kompetanseområder.

Dersom din bedrift etterspør kompetanse ut over dette, bruker vi vårt store nettverk og henviser til eller leier inn eksterne ressurser. Derfor er Næringshagen et smart sted å henvende seg, uansett hvilke problemstillinger du står ovenfor.

I Buskerud Næringshage jobber vi med bedriftsutvikling - praktisk, konkret og resultatorientert. Vi skal være en ressurs for bedrifter som vil lykkes!

Ansatte i Buskerud Næringshage AS

Tone Ranheim

Daglig leder, rådgiver og kontaktperson Buskerud Næringshage avd. Midt-Buskerud
Næringsutvikling, nettverk, landbruk, søknader
Tlf: 32 71 23 21 / 909 741 86
E-post: tone@nhage.com

Tone Ranheim Rolfstad.

Urda Ljøterud Høglund

Rådgiver forretningsutvikling og kontaktperson Buskerud Næringshage avd. Numedal
Næringsutvikling, forretningsplaner, landbruk, søknader, økonomi
Tlf: 954 87 252
E-post: urda@nhage.com

Gro Irene Svendsen

Rådgiver forretningsutvikling
Reiseliv, salg, markedsføring, bedriftsutvikling

Tlf: 92 26 12 33
E-post: groirene@nhage.com

Kristine Presterud Nørstebø

Rådgiver forretningsutvikling
Næringsutvikling, forretningsplaner, landbruk, søknader
Tlf: 48 02 13 93
E-post: kristine@nhage.com

Kristine Presterud Nørstebø.

Benedikte Pettersen

Forretningsutvikler
Forretningsplaner, kurs og kompetanse, FOU, kommunikasjon og design
Tlf: 47 61 61 36
E-post: benedikte@nhage.com

Benedikte Pettersen

Christian Haugen

Forretningsutvikler
Reiseliv, markedsføring, kommunikasjon, kurs og kompetanse
Tlf: 92 63 55 04
E-post: christian@nhage.com

Bilde Christian Haugen

Per Arne Lislien

Prosjektleder Sigdal Utvikling
Tlf: 920 92 902
E-post: per-arne@nhage.com

Innleide konsulenter hos Buskerud Næringshage AS

Gro Moen

Etablererveileder
Etablererveiledning, nettverkskreditt.

Tlf: 414 17 366
E-post: gro@nhage.com

Kurt Petter Lindgren

Rådgiver
Tlf: 900 36 125
E-post: kurt-petter@nhage.com

Kurt Petter Lindgren.